O nas

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług prawniczych skupionych na interesach naszych klientów.

Dowiedz się więcej o naszej kancelarii

Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług prawnych w oparciu o najlepsze praktyki i aktualne prawo. Staramy się zapewnić najlepszą opiekę prawną z zaangażowaniem, aby zapewnić moim klientom pełne zrozumienie ich praw i obowiązków.

Nasz zespół


Jerzy Kowalski

Jestem adwokatem, który oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, spadkowego, gospodarczego i administracyjnego. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w zawodzie i zaangażowaniu w kwestie moich klientów mogę zapewnić im kompetentną poradę, jak również reprezentować ich interesy w sądzie. Zawsze staram się być uczciwy i szanować prawa moich klientów, aby skutecznie wykonywać mój zawód.

Anna Kowalska

Jestem adwokatem, która oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, spadkowego, gospodarczego i administracyjnego. W ciągu ostatnich lat zdobyłam bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądach i w negocjowaniu umów prawnych. Za każdym razem staram się zapewnić moim klientom wsparcie, jakiego potrzebują do skutecznego reprezentowania ich interesów. Jako adwokat zawsze staram się być profesjonalna, uczciwa i skupiona na interesach moich klientów.